Tha se nuk do kthehej asnjëherë më me Bora Zemanin, reagon kjo e fundit për aktorin: Më mirë se budalliqet…

Tha se nuk do kthehej asnjëherë më me Bora Zemanin, reagon kjo e fundit për aktorin: Më mirë se budalliqet…

Donald Veshaj ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Bora Zemani. Në emisionin e fundit “Binjakët” ai iu përgjigj pyetjeve të vëllait binjak Romeo Veshaj, në lidhje me dashurinë e fundit, që i bie të jetë Bora. Donaldi me bindje tha se të gjitha të dashurat i ka dashur njësoj, pa i dhënë ndonjë peshë të veçantë historisë me Borën.Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

Ndërkohë që pyetjes së vëllait se a mund të ketë shanse për ndonjë rikthim, ai iu përgjigj në mënyrë absolute jo, madje dhe nëse ajo i lutet. Pas kësaj, ka pasuar një reagim indirekt nga Bora. “Heshtja është më e mirë se gjepurat”, shkruan prezantuesja.

Be the first to comment on "Tha se nuk do kthehej asnjëherë më me Bora Zemanin, reagon kjo e fundit për aktorin: Më mirë se budalliqet…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*