Na ka bërë krenarë kudo aq shumë çmime ka fituar, Elhaida Dani: Ndihesha si kalë nëse nuk do ndaloja do…

Gian Mattia D'Alberto / lapresse30-05-2013 Milanospettacolotrasmissione tv " The Voice"nella foto: Elhaida Dani, la vincitriceGian Mattia D'Alberto / lapresse30-05-2013 Milano" The Voice " tv showin the photo: Elhaida Dani, the winner

Na ka bërë krenarë kudo aq shumë çmime ka fituar, Elhaida Dani: Ndihesha si kalë nëse nuk do ndaloja do…

Elhadia Dani është padyshim këngëtarja e trofeve, e cila ka arritur të triumfojë në festival e kompeticione të mëdha jo vetëm në Shqipëri.

28-vjeçarja e ftuar te Rudina foli për karrierën e saj dhe u ndal tek garat. Ajo theksoi se pas Eurovisionit në 2015-ën e ka ndjerë veten si kalë garash dhe duhet të ndalonte.
Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

“E kam filluar karrierën time vetëm me festivale, vetëm me konkurse e gara, derisa arriti një pikë pas Eurovisionit që ndihesha jo si një këngëtare por si një kalë garash që e merrje dhe vinin baste mbi ty e ti duhet të fitoje. Pas Eurovisionit e ndjeva që ishte momenti të ndaloja. Nuk mund të shijoja artin tim nëse ndjehem gjithmonë në kompeticion me dikë tjetër”, është shprehur ajo.

Be the first to comment on "Na ka bërë krenarë kudo aq shumë çmime ka fituar, Elhaida Dani: Ndihesha si kalë nëse nuk do ndaloja do…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*